O FireAngel

Proč FireAngel?

Projektanti a majitelé sociálního bydlení

Image

Revoluce v požární ochraně staveb

FireAngel se konkrétně zabývá neustále se rozvíjejícími potřebami sociálního bydlení a poskytuje širokou škálu řešení pro ochranu před požárem, oxidem uhelnatým a dalšími nebezpečnými plyny. Pokročilá inteligentní technologie senzorů poskytuje vyšší úroveň bezpečnosti pro nájemníky i hmotný majetek. Unikátní funkce pro úsporu energie pomáhají zajistit, že FireAngel šetří peníze, stejně tak jako zachraňuje životy.

Elektromontážní
firmy

Image

Navrženo s ohledem na dodavatele

Produkty FireAngel jsou vybaveny nízkoprofilovou montážní deskou a potřebným spojovacím materiálem v každém balení. To výrazně zkracuje čas instalace u zákazníka a šetří finance. Využívané technologie detekce jsou vhodné pro všechny typy požárů, a není tak nutné přemýšlet, kde a jaký hlásič umístit.

Velkoobchodní
prodejci

Image

Zjednodušení trhu

FireAngel je lídr v oblasti domácí ochrany před požárem a oxidem uhelnatým. Díky své inteligentní technologii detekce může být nabízeno menší množství různých typů hlásičů, což znamená výrazné snížení nákladů na jejich dopravu a skladování. Produkty FireAngel jsou vhodné pro použití v domácnostech i komerčních objektech. Chcete-li nabídnout svým zákazníkům kvalitní a spolehlivé výrobky s moderním designem, nebo se orientujete na ochranu těch nejzranitelnějších, FireAngel má vše, co potřebujete.

Instalatérské a topenářské firmy

Image

Ochrana před oxidem uhelnatým

Hlásiče oxidu uhelnatého (CO) FireAngel jsou standardně vybaveny vysoce přesným elektrochemickým senzorem. Hlásiče CO musí být instalovány tam, kde existuje potenciální riziko pro život či zdraví. Tento smrtelně nebezpečný plyn může potenciálně pocházet z vadných spotřebičů na spalování paliv na bázi uhlíku, poškozeného zařízení pro odvod spalin nebo dokonce úniku z přilehlých prostor. Instalateři, topenáři či servisní a revizní technici jsou tak ideálními osobami pro prodej, montáž i servis hlásičů oxidu uhelnatého koncovým zákazníkům.

Soukromí pronajímatelé

Image

Splnění legislativních požadavků

Všechny hlásiče FireAngel jsou certifikovány v souladu s evropskými standardy. Jejich instalací tak mohou majitelé nemovitostí splnit legislativní požadavky v oblasti požární ochrany staveb. Díky možnosti jejich drátového a bezdrátového propojení lze snadno a efektivně zabezpečit i rozsáhlejší objekty. Vybrané modely hlásičů disponují ochranou proti neoprávněné manipulaci, vestavěnou lithiovou baterií, která zařízení napájí po celou dobu jeho životnosti, a testovacím tlačítkem pro jednoduché ověření funkčnosti.

Domácnosti

Image

Ochrana v nadčasovém designu

Produktová řada FireAngel usnadňuje uživatelům výběr správného typu hlásiče pro konkrétní použití v domácnosti. Řešení FireAngel jsou jednoduchá, snadno srozumitelná a prakticky bezúdržbová. Ať už se jedná o hlásiče požáru, oxidu uhelnatého, zemního plynu či LPG, produkty FireAngel jsou vždy navrženy a vyrobeny v nadčasovém provedení, a doplňují tak design každého interiéru.

FireAngel 2018 100

Špičkové výrobky určené k ochraně před požárem a nebezpečnými plyny v domácnosti.

Adresa

Havlíčkova 1113/47

      750 02 Přerov, ČR

(+420) 581 222 262

info@fireangel.cz

(+420) 734 573 650

Po - Pá: 8:00 - 16:00

Důležité odkazy

Galerie

Designed & Developed with By FireAngel.cz